Wielkanoc w naszej szkole

Dnia 27 marca 2013 r. w Zespole Publicznych Szkół w Lubrzy odbył się apel z okazji Świąt Wielkanocnych. Apel przygotowali uczniowie z różnych klas szkoły podstawowej jak i gimnazjum pod okiem pani Eweliny Sejnowskiej oraz pani Aliny Pietruszyńskiej. Przedstawiona w nim została  krótka scenka o krzyżach ludzkich wg. opowiadania ks. Malińskiego ?Ludzkie krzyże? a następnie pantomima o grzechu. Uczniowie przybliżyli również wszystkim zebranym znaczenie poszczególnych darów, które są umieszczane w koszyczku do poświęcenia. Cała oprawa była przeplatana piosenkami i pieśniami religijnymi  o tematyce wielkanocnej. Końcowym punktem były życzenia złożone przez Panią Dyrektor.

Publikacja artykułu: środa, 27 marca 2013r.. Liczba wyświetleń: 1 448.