Zimowy bieg po zdrowie

W poniedziałek 25 lutego na terenie naszej szkoły odbył się "Zimowy bieg po zdrowie". Zawody zorganizowano w trzech kategoriach wiekowych dla dziewcząt i chłopców, a pierwszych 5 uczestników w każdej z nich zostało nagrodzonych medalami oraz atrakcyjnymi nagrodami!

Nagrody oraz pomysł na organizację biegu zawdzięczamy Opolskiemu Centrum Rehabilitacji w Korfantowie, który realizuje projekt "Subregion Środkowy - wysportowany i zdrowy! Program zdrowotny przeciwdziałający nadwadze, otyłości oraz cukrzycy wśród dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat oraz dorosłych pomiędzy 45-65 rokiem życia". Organizatorem biegu był Kamil Lubaszka, przy dużej pomocy Pani Dyrektor oraz innych nauczycieli. Dzieci mieli dużo frajdy i radości podczas zmagań sportowych oraz po otrzymaniu atrakcyjnych nagród.

Publikacja artykułu: poniedziałek, 25 lutego 2019r.. Liczba wyświetleń: 5.