Wizyta przedszkolaków w naszej szkole

W środę 27 lutego w naszej szkole pojawili się wyjątkowi goście, były to przedszkolaki z Gminnego Publicznego Przedszkola w Lubrzy.

Najstarsza grupa  „Jeżyki i Tuptusie „ wraz z wychowawcą grupy p. Renatą Kwinta zwiedziły nasza szkołę, a Pani Ewa Lenartowicz oraz pan Kamil Lubaszka przygotowali zajęcia dla zaproszonych dzieci. Przedszkolaki miały za zadanie wykonać doświadczenie, którego końcowym efektem były  cukierki -żelki.  Pomimo braku doświadczenia, bo to przecież sześciolatki, spisały się doskonale i samodzielnie (z niewielką pomocą uczennic Dominiki  i Julii z 8b) wykonały zdrowe i bez konserwantów i sztucznych barwników żelki, które  na koniec zjadły ze smakiem. Po nauce przyszedł czas na zabawę i ruch. Pan Kamil Lubaszka przygotował dla najmłodszych dużo ćwiczeń i zabaw na sali gimnastycznej, które podobały się dzieciom. Na zakończenie wycieczki przedszkolaki wręczyły pani Ewie podziękowanie za zorganizowane zajęcia.

Już niedługo sześciolatki będą uczniami klasy pierwszej. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie przekonały się, ze w szkole jest wesoło i miło i ciekawie.

Najstarsza grupa „Jeżyki i Tuptusie „ wraz z wychowawcą grupy p. Renatą Kwinta zwiedziły nasza szkołę, a Pani Ewa Lenartowicz oraz pan Kamil Lubaszka przygotowali zajęcia dla zaproszonych dzieci. Przedszkolaki miały za zadanie wykonać doświadczenie, którego końcowym efektem były cukierki -żelki. Pomimo braku doświadczenia, bo to przecież sześciolatki, spisały się doskonale i samodzielnie (z niewielką pomocą uczennic Dominiki i Julii z 8b) wykonały zdrowe i bez konserwantów i sztucznych barwników żelki, które na koniec zjadły ze smakiem. Po nauce przyszedł czas na zabawę i ruch. Pan Kamil Lubaszka przygotował dla najmłodszych dużo ćwiczeń i zabaw na sali gimnastycznej, które podobały się dzieciom. Na zakończenie wycieczki przedszkolaki wręczyły pani Ewie podziękowanie za zorganizowane zajęcia.

Publikacja artykułu: czwartek, 28 lutego 2019r.. Liczba wyświetleń: 13.