YOU CAN SING

W piątek 7 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubrzy odbył się VII Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "YOU CAN SING"

34 uczestników, profesjonalna oprawa i piękne występy☺️ Wokalistów oceniało jury w składzie:
- Pani Jolanta Giza (nauczycielka języka angielskiego i francuskiego oraz organizatorka konkursu)
- Pani Dorota Partyczna (pedagog szkolny)
- Pan Stanisław Michałowski (instruktor gry na gitarze akustycznej)
- Pani Natalia Rygiel (wokalistka i instruktor śpiewu)
W wyborze zwycięzcy w najstarszej kategorii pomagał również telefonicznie Pan Mateusz Dźwigała, który ufundował nagrodę główną, czyli profesjonalną sesję nagraniową dla solisty w WaveArt Studio w Nysie https://www.facebook.com/studiowaveart/

A oto zwycięzcy:
W kategorii klas I-III SP (piosenki podręcznikowe):
I miejsce - Julia Zadrożny (PSP Łąka Prudnicka)
II miejsce - Weronika Nowak (SP Lubrza)
III miejsce - Igor Kroczak (PSP Łąka Prudnicka)
W kategorii klas I-III SP (piosenki rozrywkowe):
I miejsce - Nadia Barłoga (PSP nr 1 Prudnik)
II miejsce - Maksymilian Jarosz (PSP Łąka Prudnicka)
III miejsce - Izabela Stokłosa (PSP nr 1 Prudnik)
W kategorii klas IV-VI SP:
I miejsce - Kornelia Adamska (PSP Łąka Prudnicka)
II miejsce - Dominika Karmelita (SP Lubrza)
III miejsce - Nataly Robotta
W ostatniej kategorii klas VII-VIII i Gimnazjum rywalizacja była bardzo wyrównana i obrady jury w tej grupie nie były łatwe o czym świadczyć może to, że wszystkie miejsca medalowe zdobywały ex aequo dwie osoby:
I miejsce - Wiktoria Wójtowicz (PSP nr 1 Prudnik) i Magdalena Hajost (SP Lubrza)
II miejsce - Agata Skurecka (SP Lubrza) i Kinga Adamczyk (SP Lubrza)
III miejsce - Szatka Dorota (SP Biała) i Amelia Talaga (SP Lubrza)
Nagrodę główną otrzymała za piękne wykonanie piosenki "Always remember" (Lady Gaga) otrzymała Wiktoria Wójtowicz z Prudnika!
Po pełnym emocji konkursie uczestnicy wraz z opiekunami udali się na poczęstunek do naszej szkoły. Dziękujemy organizatorom, czyli Pani Jolancie Giza, Pani Ewelinie Sejnowskiej, uczniom w większości należącym do Szkolnego Klubu Europejskiego oraz Pani Natalii Rygiel, która czuwała nad wszystkim.
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom i już zapraszamy za rok na kolejną edycję

Publikacja artykułu: sobota, 8 czerwca 2019r.. Liczba wyświetleń: 71.