Podręczniki do Religii

Informacja o podręcznikach do nauki Religii obowiązujących w Diecezji Opolskiej w roku szkolnym 2019/20

KLASA I

„Jesteśmy Boża rodziną” - autorzy: dr E. Bem, s. L. Pyrek, s. S. Zdep SSND, ks. M. Ogiolda,

M. Ludwig.

KLASA II

„Poznajemy naszego Boga” - autor: red. ks. M. Wilczek, dr E. Bem, s. M. L. Pyrek AM.

KLASA III

„Przyjmujemy Pana Jezusa” - Autor: red. ks. Marcin Wilczek, dr Edyta Bem, s. M. Leonia Pyrek AM. Wydawca: Wydawnictwo Świętego Krzyża, Opole.

KLASA IV

„Zapowiedź zbawienia”- autor: red. ks. M. Wilczek, M. Baron, ks. Z. Waskin.

KLASA V

„Jezus Chrystus naszym Zbawicielem” -autor: red. ks. M. Wilczek, M. Baron, ks. Z. Waskin.

KLASA VI

„Kościół wspólnotą zbawionych”-autor: red. ks. M. Wilczek, M. Baron, ks. Z. Waskin. Wydawca: Wydawnictwo Świętego Krzyża, Opole.

KLASA VII

„Droga wspólnoty zbawionych”- autor: red. M. Baron, ks. M. Ogiolda.

KLASA VIII

„Błogosławieni, którzy UFAJĄ JEZUSOWI” – autor: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska

Wydawca: Wydawnictwo Jedność

Publikacja artykułu: środa, 10 lipca 2019r.. Liczba wyświetleń: 27.