Narodowego Święta Niepodległości

W piątek 8 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubrzy nasi uczniowie wraz z wychowawcami zorganizowali uroczyste przedstawienie z okazji Narodowego Święta Niepodległości!

Wspaniałe przedstawienie, które zorganizowali w głównej mierze uczniowie oraz wychowawcy z klasy II i VIII. Jednak nie tylko oni, gdyż zarówno inni nauczyciele, jaki i uczniowie i innych klas brali w tych pięknych występach udział :)

W piątek 8 listopada nasi uczniowie dwukrotnie wystąpili na scenie w Gminnym Ośrodku Kultury. Najpierw o 11 dla wszystkich uczniów naszej szkoły, natomiast o 17 występ otwarty dla rodziców, mieszkańców gminy oraz zaproszonych gości z Panem Wójtem na czele.

Podczas pierwszego występu o godzinie 11:11 wzieliśmy udział w ogólnopolskiej akcji "Niepodległa do hymnu", która polegała na wspólnym odśpiewaniu 4 zwrotek hymnu w całej Polsce!

Publikacja artykułu: niedziela, 10 listopada 2019r.. Liczba wyświetleń: 22.