Próbne egzaminy i szkoła z TVP

Przypominamy o próbnych egzaminach ósmoklasisty przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną oraz okręgowe komisje egzaminacyjne, zachęcamy również do nowego projektu Telewizji Polskiej i Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła z TVP"

• Przypominamy Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowały materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty Zachęcamy do spróbowania swoich sił. Dziś 1. dzień – język polski:
    Kolejne arkusze – już jutro!
  • "Szkoła z TVP" Już dziś, 30 marca br. od godziny 8.00 ruszyły pierwsze lekcje z TVP! Materiały będą emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. Znajdą się także na VOD.TVP.PL. Pasmo to skierowane jest do uczniów klas 1-8 szkół podstawowych. Sponsorem projektu „Szkoła z TVP” jest Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Zapraszamy do oglądania!
    Więcej informacji znajdziecie tutaj:
    Szkoła z TVP

Zachęcamy do wzięcia udziału w próbnych egzaminach oraz śledzenia lekcji w tv.

Publikacja artykułu: poniedziałek, 30 marca 2020r.. Liczba wyświetleń: 180.