• tel./fax. 77 437 62 07

Nauka zdalna 27-30.04.2020 i Ważne ogłoszenie ze Świetlicy

Nowe materiały do nauki zdalnej są już dostępne! Prosimy również o zapoznanie się z ogłoszeniem skierowanym do rodziców, których dzieci korzystają ze szkolnych obiadów zamieszczonym w rozwinięciu posta oraz w zakładce Świetlica szkolna.

Rozpoczynamy nowy tydzień zdalnego nauczania. Według kalendarza szkolnego trwa on do czwartku 30 kwietnia, a wszystkie materiały dostępne są już na naszej stronie internetowej w zakładce „Zdalna nauka w domach”:

Zdalna nauka 27-30.04.2020

WAŻNE OGŁOSZENIE ZE ŚWIETLICY:

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, iż rodzice, których dzieci jadły w szkole obiady, proszeni są o wypełnienie i dostarczenie do szkoły oświadczenia nr 1 i nr 2 (w załączeniu). W oświadczeniach tych należy wpisać numer rachunku bankowego, na który będą przelewane niewykorzystane opłaty za miesiąc marzec 2020r. Oświadczenia należy dostarczyć do szkoły (pon - pt w godz. 9.00 – 12.00) w kopercie i zostawić w oznaczonej skrzyneczce na piętrze koło pokoju nauczycielskiego. Przelewy będą realizowane sukcesywnie w miarę dostarczanych oświadczeń.
W razie pytań można dzwonić na nr świetlicy 534 067 978  w godzinach od 8.00 do 15.00.
Wyżej wymieniona informacja dotyczy wyłącznie rodziców, którzy nie otrzymali zwrotu w formie gotówki.
Magdalena Karmelita

Wzór oświadczenia znajdziecie w załączniku:
oswiadczenia_rodzicow.pdf

 Zapraszamy do odwiedzania zakładek umieszczonych w „zdalnym nauczaniu”:

  • „Wybierz swoją przyszłość – doradztwo zawodowe” – nowa zakładka, w której szczególnie nasi uczniowie z klas ósmych znajdą informacje i oferty pobliskich szkół na kolejny etap edukacyjny, który już niebawem przed nimi,
  • „Świetlicowe inspiracje” – W bieżącym tygodniu czekają nas Majówki. Dlatego zapraszamy na nowo przygotowane ćwiczenia i materiały związane z tą tematyką oraz prezentację z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja,
  • „Propozycje z biblioteki” – znajdziecie liczne propozycje czytelnicze online
  • „Pedagog” – liczne materiały wspomagające dzieci i ich rodziców w tym trudnym czasie. Zapraszamy do regularnego odwiedzania tej zakładki i zapoznania się z ciekawymi materiałami,
  • „Logopeda szkolny” – zakładka skierowana do uczniów uczęszczających na zajęcia logopedyczne. Prosimy o regularne ćwiczenia przygotowane w tym miejscu.

Jeśli chodzi o zasady nauczania to dalej są one podobne, czyli tygodniowy plan nauczania. Ponawiamy prośbę o rozsądne rozłożenie materiału oraz o regularne przesyłanie efektów swojej pracy z każdego przedmiotu! Ponieważ z każdego przedmiotu musicie być oceniani zdalnie!

Trzymajcie się zdrowo!

#zostańwdomu

 

Publikacja artykułu: poniedziałek, 27 kwietnia 2020r.. Liczba wyświetleń: 573.

Powrót do listy

Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Lubrzy 2020 ©