• tel./fax. 77 437 62 07

Nauka zdalna 04-08.05.2020

Rozpoczął się nowy miesiąc oraz nowy tydzień, więc pora na nowe materiały do zdalnego nauczania. Przypominamy również o ważnej informacji dla rodziców, których dzieci jedzą w szkole obiady!

Rozpoczął się nowy miesiąc oraz nowy tydzień, więc pora na nowe materiały do zdalnego nauczania, oczywiście w zakładce „Zdalna nauka w domach” na naszej stronie internetowej:

Nauka zdalna 04-08.05.2020

PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ O WAŻNYM OGŁOSZENIU ZE ŚWIETLICY:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, iż rodzice, których dzieci jadły w szkole obiady, proszeni są o wypełnienie i dostarczenie do szkoły oświadczenia nr 1 i nr 2 (w załączeniu). W oświadczeniach tych należy wpisać numer rachunku bankowego, na który będą przelewane niewykorzystane opłaty za miesiąc marzec 2020r. Oświadczenia należy dostarczyć do szkoły (pon - pt w godz. 9.00 – 12.00) w kopercie i zostawić w oznaczonej skrzyneczce na piętrze koło pokoju nauczycielskiego. Przelewy będą realizowane sukcesywnie w miarę dostarczanych oświadczeń.

W razie pytań można dzwonić na nr świetlicy 534 067 978  w godzinach od 8.00 do 15.00.

Wyżej wymieniona informacja dotyczy wyłącznie rodziców, którzy nie otrzymali zwrotu w formie gotówki.

Magdalena Karmelita

Wzór oświadczenia znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce świetlica szkolna/zwroty za obiady:

Zwroty za obiady

Przypominamy o systematycznej, codziennej nauce! Podczas przesyłania zdjęć efektów swojej pracy do nauczycieli zwróćcie uwagę na jakość zdjęć, żeby były one czytelne!

Trzymajcie się zdrowo!

#zostańwdomu

 

Publikacja artykułu: poniedziałek, 4 maja 2020r.. Liczba wyświetleń: 565.

Powrót do listy

Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Lubrzy 2020 ©