Podziękowania dla Rodziców

Drodzy Rodzice! Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, czas odpoczynku po roku wytężonej pracy. Obecne – będą inne od wszystkich poprzednich, przyjdzie je spędzić w szczególnych warunkach.

Te ostatnie miesiące, tygodnie – z uwagi na zdalne nauczanie – to bardzo pracowity okres dla Państwa i nas wszystkich. Doceniamy jak wielki wysiłek włożyliście Państwo w edukację swoich dzieci. To była „wyjątkowa lekcja”, z której wszyscy musimy wyciągnąć wnioski.

W tym trudnym czasie chcielibyśmy złożyć Państwu podziękowania za zaangażowanie w zdalną działalność edukacyjną naszej szkoły.

Dziękujemy Wam, Drodzy Rodzie, za mobilizowanie swoich dzieci do wykonywania zadań, projektów utrwalających wiedzę i umiejętności uczniów, za pomoc umożliwiającą realizację podstaw programowych z poszczególnych przedmiotów.

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem, dlatego tym bardziej dziękujemy za zrozumienie
i wzajemną życzliwość. W całym edukacyjnym procesie najważniejsze są dzieci, więc wspierajmy je, mobilizujmy do działania, doceniajmy każdy wysiłek i każdą próbę realizacji zadań.

Z okazji nadchodzących wakacji, w imieniu własnym oraz Rady Pedagogicznej życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia, którego nie jesteśmy w stanie niczym zastąpić, spokoju, wytrwałości, uśmiechu oraz nadziei na spotkanie w murach naszej szkoły we wrześniu wraz z inauguracją Nowego 2020/21 Roku Szkolnego.

Z serdecznymi pozdrowieniami
                                                                                                                          Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lubrzy Bożena Ostrycharczyk
                                                                                                                                     wraz z gronem Pedagogicznym i pracownikami obsługi.

Publikacja artykułu: środa, 24 czerwca 2020r.. Liczba wyświetleń: 231.