Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Było to, podobnie jak druga część roku szkolnego, nietypowe zakończenie... Inne od wszystkich, z zachowaniem dystansu, bez uroczystej akademii... Nie chcieliśmy w taki sposób pożegnać naszych uczniów, a szczególnie ósmoklasistów, więc mamy nadzieję, że tego typu zakończenie roku szkolnego więcej się nie powtórzy.

Mimo to dobrze było zobaczyć na krótką chwilę, choć pojedynczo i w maseczkach naszych uczniów i życzyć im zdrowia i udanych wakacji.
Jeszcze raz pragniemy podziękować uczniom ich rodzicom oraz nauczycielom, za wielkie zaangażowanie w zdalną naukę.
Trzymajcie się zdrowo! Udanych wakacji!

Poniżej prezentujemy zdjęcia naszych absolwentów oraz uczniów, którzy otrzymali stypendium Wójta Gminy Lubrza.

Publikacja artykułu: piątek, 26 czerwca 2020r.. Liczba wyświetleń: 278.