Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy rodzice i uczniowie powoli dobiega końca czas wakacji i od wtorku 1 września wracamy do szkoły! Oczywiście będzie to podobnie jak poprzedni nietypowy rok szkolny, jednak rozpoczynamy go w sposób stacjonarny i mamy wielką nadzieję, że tak pozostanie. W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo prosimy o zapoznanie i stosowanie się do zamieszczonych poniżej zasad bezpieczeństwa skierowanych do uczniów oraz wskazówek dla rodziców.

Również rozpoczęcie roku szkolnego będzie inne niż w latach ubiegłych, a mianowicie:

- Uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 8:00 i od razu udają się do wyznaczonych klas na spotkanie z wychowawcami (wykaz klas będzie wywieszony przy wejściach do szkoły),

- Godziny dowozu uczniów do szkoły pozostają niezmienione w stosunku do zeszłego roku szkolnego. Jednak w tym miejscu przypominamy o konieczności zasłaniania ust i nosa w czasie jazdy autobusem!

- Bardzo prosimy aby do budynku szkoły nie wchodzili rodzice dzieci z klas II – VIII,

- Przed wejściem do szkoły należy zdezynfekować ręce oraz unikać kontaktu fizycznego (podawanie dłoni) i starać się zachowywać dystans minimum 1,5 metra,

- Odwozy autobusami odbędą się po spotkaniach dzieci z wychowawcami około godziny 9:30.

Informacje dla rodziców naszych pierwszoklasistów:

• Rozpoczęcie roku szkolnego klas pierwszych wraz z pasowaniem na ucznia odbędzie się 1 września na sali gimnastycznej o godzinie 8:00,
  • Prosimy aby rodzice uczniów klas pierwszych mieli na terenie szkoły zasłonięte usta i nos oraz założone rękawiczki lub wykonali dezynfekcję rąk przy wejściu do budynku,
  • Po spotkaniu na sali gimnastycznej spotkanie w klasach z wychowawcami oraz uroczyste rozdanie tyt.

Obraz:

Publikacja artykułu: czwartek, 27 sierpnia 2020r.. Liczba wyświetleń: 729.