• Biuletyn Informacji Publicznej
  • tel./fax. 77 437 62 07

Zdalna nauka 03-06.11.2020

Przypominamy, że zgodnie z ustaleniami roku szkolnego dzień 2 listopada (poniedziałek) został zaplanowany jako wolny od zajęć edukacyjnych w naszej szkole, dlatego naukę zaczynamy od wtorku. Właśnie wtedy rozpoczną się zajęcia online przy użyciu aplikacji Microsoft Teams.

W poniedziałek wszyscy uczniowie z klas IV-VIII otrzymają od wychowawców login oraz hasło do korzystania z Office 365 na którym znajduje się między innymi wspomniana już aplikacja do zajęć online. W załączniku poniżej zamieszczona została instrukcja, która pomoże w poprawnym zalogowaniu oraz uruchomieniu programu.
INSTRUKCJA_DLA_UCZNIA_I_RODZICA_office_365Teams.pdf

Nie wszystkie lekcje będą prowadzone zdalnie, dlatego zachowujemy po części również dotychczasową formę przekazywania materiału na stronie internetowej. Ten sam materiał będzie również zamieszczony na waszych kontach po zalogowaniu do Teams, a docelowo zadania i informacje będą przekazywane tylko tam.

Prosimy wszystkich o zalogowanie i zapoznanie się z programem w poniedziałek, żeby od wtorku sprawnie rozpocząć spotkania na żywo.

Publikacja artykułu: niedziela, 1 listopada 2020r.. Liczba wyświetleń: 505.

Powrót do listy

Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Lubrzy 2020 ©