• tel./fax. 77 437 62 07

Stypendium za osiągnięcia edukacyjne, kultury i sportu.

Stypendium Wójta Gminy Lubrza za szczególne osiągnięcia, wysoką średnią z zajęć dydaktycznych, osiągnięć sportowych w roku szkolnym 2015- 2016

W zakresie laureatów olimpiad lub konkursów przedmiotowych

Szkoła Podstawowa:

  • Dziallek Wanessa kl. V
  • Synowczyński Dominik kl. IV
  • Hombek Filip kl. IV

Gimnazjum:

  • Łój Daniel kl. III
  • Nowacińska Julia kl. II
  • Kuchta Aleksandra kl. II
  • Mateusz Tutak kl. I
  • Pikul Zuzanna kl. III
  • Sajuns Ewelina kl. III
  • Polak Karolina kl. III
  • Hoppe Jessika kl. III
  • Galler Mateusz kl. III
  • Galler Dominik kl. II
  • w zakresie kultury, za wybitne osiągnięcia w różnych dziedzinach kultury:

Gimnazjum:

  • Piorunkiewicz Tomasz kl. II
  • Zemlik Agnieszka kl. I

 

Za wysoką średnią ocen zajęć dydaktycznych

Szkoła Podstawowa :

Klasa IV:

  • Filip Hombek, średnia - 5,83
  • Amelia Talaga, średnia - 5,5
  • Milena Iżyk, średnia - 5,45
  • Jakub Piechota, średnia - 5,5
  • Dominik Synowczyński, średnia - 5,41

Klasa V:

  • Wanessa Dziallek,  średnia - 5,53
  • Adrianna Stanek, średnia - 5,46
  • Bartosz Piechota, średnia - 5,61
  • Michale Filip, średnia - 5,46

Klasa VI:

  • Elżbieta Kowalczyk, średnia - 5,5
  • Agnieszka Łukasik, średnia - 5,5

Gimnazjum:

Klasa Ia:

  • Tarke Linda, średnia - 42 zam.
  • Magdalena Skrobała, średnia - 5,35
  • Patrycja Nowak, średnia - 5,28

Klasa IIa:

  • Jakub Otte, średnia - 5,21
  • Katarzyna Wojdyła, średnia - 5,23

Klasa IIb:

  • Aleksandra Kuchta, średnia - 5,47
  • Karolina Zelasko, średnia - 5,23

Klasa IIIa:

  • Zioła Wiktoria, średnia - 5,35
  • Pikul Zuzanna, średnia - 5,25
  • Ratajska Emilia, średnia - 5,25

Klasa IIIb:

  •  Mateusz Galler, średnia - 5,2
  • Karolina Polak,  średnia - 5,2
  • Jesika Hoppe,  średnia - 5,2
  • Kamila Chmarny,  średnia - 5,2
  • Sajuns Ewelina,  średnia - 5,2

 

W zakresie sportu

 

uczniom trenującym w szkolnym lub młodzieżowych klubach sportowych o statusie amatorów, a osiągającym wybitne wyniki sportowe:

Szkoła Podstawowa:

  • Kuchota Patryk kl. V
  • Piechota Jakub kl. IV

Gimnazjum:

  • Bartoszewski Kamil kl. IIIb
  • Łój Daniel kl. IIIb
  • Baracz Maciej kl. IIIb
  • Ziemba Kamil kl. IIIb
  • Pintak Miłosz kl. Ib
  • Kacper Baracz kl. Ib
  • Demkowicz Kacper kl. IIb
  • Surmacz Dawid kl. IIIa
  • Świczewski Daniel kl. IIIa
  • Zaleski Paweł kl. IIIa
  • Kiebzak Jakub kl. IIa
  • Zelasko Karolina kl. IIb
  • Ratajska Emilka kl. IIIa
  • Nowak Patrycja kl. Ia

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Lubrzy 2019 ©