• Biuletyn Informacji Publicznej
  • tel./fax. 77 437 62 07

Osiągnięcia i inicjatywy sportowe w roku szkolnym 2019/2020

W roku szkolnym 2019/2020 nasi uczniowie uczestniczyli w licznych zawodach sportowych

Półfinały wojewódzkie w Piłce Siatkowej 4-ki 10.03.2020

We wtorek 10 marca nasi chłopcy rywalizowali w półfinałach wojewódzkich w mini piłce siatkowej rozgrywanych w Nysie i spisali się bardzo dobrze zajmując III miejsce!

Nasi reprezentanci zwyciężyli jedno spotkanie, jednak w dwóch kolejnych lepsi okazali się rywale. Wielkie brawa dla naszych chłopców za bardzo dobry wynik.

Powiatowe zawody w indywidualnym tenisie stołowym 03.03.2020

Świetne wyniki naszych tenisistów stołowych w powiatowych zawodach w Indywidualnym Tenisie stołowym! Nasi chłopcy zajęli całe podium :) Zwyciężył Leon Ciesielski, II miejsce zajął Marcin Dudek, natomiast brązowy medal wywalczył Mateusz Jeziorowski

W stawce 15 zawodników również dobrze zaprezentował się Marek Pasternak, kończąc rywalizację na miejscach 7-8. Jedyna nasza reprezentantka Natalia Piechota również spisała się bardzo dobrze i ukończyła zawody na IV miejscu.

Powiatowe zawody w minipiłce siatkowej

28 lutego w powiatowych zawodach w Minisiatkówce w Głogówku rywalizowali uczniowie naszej szkoły z klas V-VI. Podobnie jak wczoraj ich starsi koledzy, tak dzisiaj nasi chłopcy zwyciężyli i awansowali do półfinałów wojewódzkich!

Natomiast nasze dzięwczęta musiały uznać wyższość gospodarzy z Głogówka i ostatecznie zajęły II miejsce.

Powiatowe zawody w Piłce siatkowej chłopców

W czwartek 27 lutego w Głogówku odbyły się powiatowe zawody w Piłce Siatkowej chłopców z klas VII-VIII w których nasi reprezentanci pewnie zwyciężyli i zapewnili sobie tym samym awans do półfinałów wojewódzkich!

Gminne zawody w piłce siatkowej

W środę 5 lutego nasi uczniowie rywalizowali z Dytmarowem w Gminnych Zawodach w Piłce Siatkowej i spisali się bardzo dobrze!

W naszej szkole grały dzieci z rocznika 2007 i młodsi i tu zarówno dziewczęta, jak i chłopcy okazali się lepsi od rówieśników z Dytmarowa.

Notomiast klasy VII i VIII rozgrywały swoje spotkania w Prudniku na hali OSiR-u. W tej kategorii wiekowej mamy remis. Chłopcy zwyciężyli, a dziewczęta przegrały

Powiatowe zawody w indywidualnym tenisie stołowym 30.01.2020

30 stycznia nasi uczniowie brali udział w Powiatowych zawodach w Indywidualnym Tenisie Stołowym rozgrywanych w Prudniku i spisali się świetnie!

Filip Hombek wywalczył II miejsce, natomiast Patryk Kunka IV :)

Oboje z nich wywalczyło w ten sposób awans na finały wojewódzkie!

Naszą szkołę reprezentowali również Kacper Jeleń oraz Jakub Piechota, którzy rówież spisali się bardzo dobrze.

Powiatowe zawody w grze "W dwa ognie"

W rozegranych 16 stycznia powiatowych zawodach "W dwa ognie" rozgrywanych w Białej nasi chłopcy zajęli III miejsce

Pomimo nie najlepszego wyniku naszym reprezentantom, dla których w dużej części były to pierwsze zawody szkolne, należą się wielkie brawa za walkę i zaangażowanie

Finały Wojewódzkie w drużynowym tenisie stołowym

Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie w rozegranych 14 stycznia finałach wojewódzkich w drużynowym tenisie stołowym! Nasz zespół w składzie Leon Ciesielski, Marcin Dudek i Dawid Kubik po zwycięstwach ze szkołą z Opola i Bogacicy oraz przegranej z uczniami ze Straduni zajęli 2 miejsce w swojej grupie i ostatecznie zostali sklasyfikowani na miejscu 7 w województwie!

Powiatowy turniej w drużynowym tenisie stołowym - Igrzyska Młodzieży Szkolnej 13.12.2019

Kolejne zwycięstwo naszych tenisistów stołowych! Tym razem na powiatowych zawodach w drużynowym tenisie stołowym w Głogówku rywalizowali nasi chłopcy z klasy VII i VIII.

Po bardzo ciężkich i stojącym na wysokim poziomie zmaganiach zdobywamy I miejsce w gronie 9 zespołów i tym samym awansujemy na finały wojewódzkie!

W spotkaniu finałowym nasza drużyna w składzie Filip Hombek, Patryk Kunka i Kacper Jeleń pokonali po wyrównanej walce szkołę z Szonowa!

Powiatowy turniej w drużynowym tenisie stołowym - Igrzyska dzieci 10.12.2019

Nasi chłopcy zwyciężyli w rozegranym 10 grudnia w Głogówku powiatowym turnieju w drużynowym tenisie stołowym!

Nasi reprezentanci w składzie: Leon Ciesielski, Marcin Dudek i Dawid Kubik okazali się najlepsi w stawce 4 zespołów i awansowali do finałów wojewódzkich!

Mikołajkowy turniej piłkarski 06.12.2019

Również 6 grudnia w naszej szkole odbywał się mikołajkowy turniej piłkarski dla klas I-III zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego, w którym udział wzięło blisko 70-ciu uczniów podzielonych na 21 zespołów!

Było dużo zabawy, sportowej rywalizacji i uśmiechów. Na zakończenie turnieju każdy uczestnik otrzymał dyplom, medal oraz paczkę ze słodkościami od Mikołaja

Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Prudnika 01.12.2019

W niedzielę 1 grudnia na terenie Kompleksu Sportowego "Sójka" w Prudniku odbyły się 4 Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Prudnika skierowane dla uczniów ze szkół podstawowych. Nasi uczniowie również brali w nich udział, a najlepiej z nich zaprezentował się Dawid Kubik, który w swojej kategorii wiekowej wywalczył brązowy medal!

2 miejce zostało wywalczone przez Dawida w stylu dowolnym.

Turnej piłkarski "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku 18.11.2019

Również w poniedziałek 18 listopada nasi uczniowie z klas II-III uczestniczyli w rozgrywanym w Głogówku powiatowym "Turnieju z podwórka na stadion o puchar Tymbarku".

Dziewczęta i chłopcy walczyli dzielnie i choć nie udało im się awansować dalej zebrali cenne doświadczenie oraz super się bawili!

Warto nadmienić również, że z powodu jednakowego terminu rozgrywania Turnieju o Puchar Tymbarku i półfinałów wojewódzkich w halową piłkę nożną nasi starsi chłopcy musieli zrezygnowa c z turnieju w Głogówku, gdzie na pewno powalczyliby o dobry wynik ;)

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Maja Bienek, Zosia Kubik, Alessia Onufrejów, Amelia Krachel, Weronika Nowak, Patrycja Furgała, Magda Moskal, Alessandra Mika i Olga Jeziorowska. Opiekun: Barbara Wolaniuk

Natomiast chłopcy w składzie: Maciej Jeleń, Dominik Kunka, Wojciech Sławek, Michał Dudek, Franciszek Adamczyk, Mateusz Hombek, Jakub Głownia, Filip Malinowski, Szymon Olszowski i Piotr Szepelawy. Opiekun: Wiesław Kasprzyszyn

Halowa piłka nożna - półfinał wojewódzki w Opolu 18.11.2019

W poniedziałek 18 listopada nasi uczniowie gościli w opolskiej "Stegu arena" gdzie uczestniczyli w półfinale wojewódzkim w halową piłkę nożną i zajęli w nim bardzo dobre III miejsce!

Wygrywamy spotkanie ze szkołą w Mechnicy, a przegrywamy z gospodarzami z Opola oraz z uczniami z Ujazdu.
Wystąpiliśmy w składzie: Dawid Kubik, Marek Pasternak, Marcin Dudek, Kacper Tlałka, Mateusz Jeziorowski, Michał Bełziuk i Kacper Ułan. Trener: Kamil Lubaszka.

Powiatowe zawody w halową piłkę nożną 06.11.2019

W środę 6 listopada w Głogówku odbyły się powiatowe zawody w halową piłkę nożną w której udział brali nasi chłopcy i spisali się znakomicie zajmując II miejsce w stawce pięciu szkół i w ten sposób uzyskując awans do półfinału wojewódzkiego!!!

Nasi reprezentanci zwyciężyli z Łącznikiem i Głogówkiem, zremisowali ze Szkołą Podstawową nr.4 z Prudnika oraz przegrali ze zwycięzcami z Prudnickiej "jedynki". Wielkie brawa dla naszych piłkarzy za dzisiejszy wynik i życzymy im sukcesów w kolejnym etapie!

Skład zespołu: Dawid Kubik, Marcin Dudek, Marek Pasternak, Mateusz Jeziorowski, Kacper Tlałka, Michał Bełziuk i Kacper Ułan. Trener: Kamil Lubaszka

Gminne zawody w halową piłkę nożną 23.10.2019

23 października odbyły się gminne zawody w halową piłkę nożną na sali Ośrodku Sportu i Rekreacji w Prudniku.

Rywalizacja odbyła się w kategorii klas do VI oraz w kategorii klas VII - VIII dziewcząt i chłopców.

Lepiej wypadli uczniowie z Dytmarowa, którzy zwyciężyli w trzech kategoriach, jedynie zwycięsko z rywalizacji wyszli nasi chłopcy z klasy VI

Powiatowy Turniej Strzelecko - Obronny 24.09.2019

24 września w Zespole Szkół Rolniczych odbył się „Powiatowy Turniej Strzelecko - Obronny” dla klas VIII szkół podstawowych. Turniej objęty został honorowym patronatem Opolskiego Kuratora Oświaty, a także Starosty Prudnickiego, Komendy Powiatowej Policji w Prudniku, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej .

Gospodarzami turnieju byli uczniowie klas mundurowych, nauczyciele ZSR.  Celem imprezy bylo kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich oraz propagowanie wśród młodzieży sprawności fizycznej.
Uczestnicy rywalizowali w następujących kategoriach:
a) Strzelanie bezogniowe z karabinka pneumatycznego.
b) Rzut granatem treningowym – na odległość.
c) Rzut granatem treningowym - do celu.
d) Test z przepisów ruchu drogowego (przeprowadzany przez funkcjonariuszy Powiatowej Komendy Policji w Prudniku).

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Lubrzy 2024 ©