Zajęcia z doradztwa zawodowego

W miniony piątek 22 lutego w naszej szkole odbyły się zajęcia z doradztwa zawodowego dla klas VIII a i VIII b SP oraz klasy III a gimnazjum. Zajęcia przeprowadziła Pani Ewelina Hamanowicz z Poradni Psychologiczno- pedagogicznej w Prudniku

Zajęcia były ukierunkowane na określenie przez uczniów swoich predyspozycji zawodowych. W tym celu uczniowie wypełnili różne testy np. test zainteresowań, test poziomu własnych uzdolnień oraz test, który określił ich temperament. Po wypełnieniu każdego kwestionariusza p. Ewelina wspólnie z uczniami omówiła szczegółowo wyniki, które wskazały możliwe kierunki rozwoju dziecka. Podczas tych zajęć uczniowie dowiedzieli się bardzo dużo na swój temat, dzięki czemu łatwiej będzie im podjąć decyzję o wyborze kierunku dalszej nauki.
Bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia!

Publikacja artykułu: niedziela, 24 lutego 2019r.. Liczba wyświetleń: 20.