• Biuletyn Informacji Publicznej
  • tel./fax. 77 437 62 07

Zdalne nauczanie 02-06.11.2020 i informacja o odpłatnościach za obiady

Rozpoczynamy zajęcia on-line. Część lekcji będzie odbywała się w Office 365 w aplikacji MS Teams, gdzie każdy z uczniów otrzymał login i hasło do logowania. Bardzo prosimy o zalogowanie się tam w dniu dzisiejszym (poniedziałek), ponieważ od wtorku rozpoczynamy zajęcia zdalne.

Pozostała część podobnie jak dotychczas odbywać się będzie poprzez zadawanie materiału przez nauczycieli. Obecnie ten materiał jest zamieszczony na stronie internetowej oraz w aplikacji Teams, a docelowo tylko tam będą umieszczane wszystkie materiały i zadania.

W załączniku poniżej dostępne są plany zajęć on-line:
Plan_Lekcji_02-06.11.2020.pdf

Prosimy również o zapoznanie się z informacją odnośnie płatności za obiady:
Informacja_o_odplatnosciach_za_obiady.pdf

Oczywiście cały plan na dany tydzień każdy z uczniów ma już udostępniony w aplikacji Microsoft Teams. Przypominam że żeby zalogować się do Office 365 należy wpisać w przeglądarce internetowej www.office.com, bądź bezpośrednio z naszej strony internetowej klikając w obrazek "Zaloguj się do Office 365" znajdujący się po prawej stronie oraz wpisać otrzymany login oraz hasło, które trzeba zmienić na swoje podczas pierwszego logowania. Preferowane przeglądarki do obsługi MS Teams to Google Chrome oraz Microsoft Edge. Ponownie zamieszczamy również instrukcję logowania:
INSTRUKCJA_DLA_UCZNIA_I_RODZICA_office_365Teams.pdf

Po zalogowaniu proponujemy nacisnąć "rozpocznij spotkanie" w celu sprawdzenia poprawności działania programu.
Wiemy, że niektóre osoby zgłaszały już jakiś problem z logowaniem więc tym bardziej prosimy o zalogowanie i sprawdzenie poprawności działania programu! Wszelkie problemy prosimy zgłaszać wychowawcą klas.

Do zobaczenia na zajęciach :)

 

Publikacja artykułu: poniedziałek, 2 listopada 2020r.. Liczba wyświetleń: 643.

Powrót do listy

Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Lubrzy 2020 ©