Dzień kobiet 2022

„Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.” Dzień 8 marca wpisał się do szkolnego kalendarza i jak co roku w tym dniu pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet.

W tym roku nie było akademii, ale każda klasa świętowała to sympatyczne marcowe święto na swój sposób, a klasowe samorządy prześcigały się w pomysłach na atrakcyjny sposób spędzenia Dnia Kobiet. Na szkolnych korytarzach czuć wyjątkową atmosferę, a to za przyczyną dziewczyn i chłopców z szalonymi fryzurami na głowie. Najbardziej kreatywne i kolorowe fryzury zostały nagrodzone słodkim upominkiem.

Odbyła się plebiscyt na najmilszą i najbardziej sympatyczną dziewczynę w szkole. Koronowane zostały:

W kasach I-III : Aurelia Jurek

Klasach IV-VI: Maja Bienek oraz Emilia Mirga

Klasach VII-VIII: Urszula Rogowska

Publikacja artykułu: wtorek, 8 marca 2022r.. Liczba wyświetleń: 538.