Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji przez cały miesiąc w naszej szkole odbywały się różne zajęcia mające na celu profilaktykę zaburzeń psychicznych u dzieci.

Uczniowie brali udział w warsztatach prowadzonych przez szkolnego pedagoga. Zajęcia dotyczyły sposobów radzenia sobie ze stresem, poczucia własnej wartości, emocji oraz asertywności. Wolontariusze Klubu Ośmiu przygotowali gazetkę o zdrowiu psychicznym dotyczącą tego „Jak zadbać o swój mózg?” oraz „Jak dbać o zdrowie psychiczne”.

W naszej szkole na co dzień dbamy o zdrowie psychiczne, a warsztaty profilaktyczne odbywają się przez cały rok szkolny. Pani i Pan pedagog są do dyspozycji uczniów każdego dnia.

Publikacja artykułu: wtorek, 29 listopada 2022r.. Liczba wyświetleń: 326.