8 marca - Dzień Kobiet

8 marca - Dzień Kobiet na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla Pań oraz koleżanek słodkie upominki oraz kupony niespodzianki, zwalniające z braku zadania domowego albo pozwalające na podpowiedź w czasie sprawdzianu.

Tradycyjnie chłopcy wybierali najsympatyczniejszą dziewczynę w szkole. Po tajnym głosowaniu wyłoniono te najbardziej wyjątkowe, kreatywne i koleżeńskie dziewczyny.

W kategorii klas I- III SUPER- DZIEWCZYNĄ roku 2023/24 okazała się : Milena Kozłowska oraz Maja Kalicińska, w klasach IV-VI : Aurelia Jurek, a wśród wspaniałych dziewczyn klas VII-VIII Super-dziewczyną zostały Magdalena Moskal oraz Weronika Nowak

Koronacji dokonano na apelu, który przygotowano dla uświetnienia tego święta. Ponadto każda klasa świętowała na swój sposób, chłopcy mieli różne pomysły na to, aby dziewczynki oraz Panie, w tym dniu czuły się wyjątkowo. Cały dzień upłynął wszystkim w miłej atmosferze.

Publikacja artykułu: poniedziałek, 11 marca 2024r.. Liczba wyświetleń: 35.