Mam Talent 2024

Z inicjatywy pani Bibliotekarki oraz Samorządu Uczniowskiego w czwartek 21 marca w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu „ Mam Talent” podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje.

Podczas występu uczniowie zaprezentowali swoją kreatywność i jeszcze małe, ale ciągle rozwijane talenty.

Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie, wykazując nieprzeciętny talent. Każdy uczestnik konkursu otrzymał, dyplom oraz nagrodę.

Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Zaprezentowaliście się wspaniale – wielkie brawa!!

Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować. Do zobaczenia za rok.

Organizatorzy: Bibliotekarz Szkolny i Samorząd Uczniowski

Publikacja artykułu: czwartek, 21 marca 2024r.. Liczba wyświetleń: 41.