Finał Wojewódzki Pucharu Tymbarku

Świetnie zaprezentowali się nasi pierwszoklasiści w Finale Wojewódzkim XXIV edycji Pucharu Tymbarku, który odbył się w poniedziałek 6 maja na stadionie w Kluczborku

W grupie bardzo udanie rywalizowaliśmy ze szkołami z Krapkowic (zwycięstwo 3:1), Popielowa (remis 1:1) oraz Opola (remis 3:3).

W ćwierćfinale trafiliśmy na drużynę z Głuchołaz. Mimo ambitnej walki nie starczyło sił do uzyskania korzystnego wyniku. Ostatecznie przegrywamy 0:5.

Jesteśmy bardzo, ale to bardzo DUMNI z naszych młodych piłkarzy, którzy kapitalnie reprezentowali naszą szkołę podczas dzisiejszego finału rozgrywanego na stadionie w Kluczborku.

Wystąpiliśmy w składzie: Piotrek Wójcik, Franek Sroka, Wojtek Ułan, Manuel Hilscher, Arjen Hilscher, Karol Maciuch, Oliwier Kulczycki i Miłosz Karmelita

Opiekunowie: Kamil Lubaszka i Wiesław Kasprzyszyn

Jeszcze raz GRATULUJEMY!!!

Publikacja artykułu: wtorek, 7 maja 2024r.. Liczba wyświetleń: 45.