Dzień Edukacji Narodowej

?Nie wystarczy, aby dzieci były kochane, trzeba, aby jeszcze o tym wiedziały? Św. Jan Bosko

14 października odbył się w szkole apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10:30.

W części oficjalnej Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły dziękując za wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie młodego pokolenia.

Część artystyczną przygotowali i przedstawili  uczniowie  z klas pierwszych gimnazjum pod okiem Pani Bożeny Zwolińskiej oraz Pani Katarzyny Muzyki. O aranżację muzyczną zadbała Pani Elżbieta Purzycka.

Na apelu nie zabrakło humoru. Do szkoły zaproszono kilka znanych osób, którzy wręczyli nauczycielom Oscary.  W kabarecie uczestniczyła m.in. Doda, Robert Kubica, Hannah Montana, Banderas, ??. Ach, działo się! Działo! Gratulujemy zatem wszystkim nagrodzonym!

Brawa dla wszystkich naszych ukochanych nauczycieli!

Publikacja artykułu: poniedziałek, 14 października 2013r.. Liczba wyświetleń: 917.