Program dla szkół

W rozwinięciu informacja dla rodziców uczniów z klas I-V dotycząca "Programu dla szkół" - owoce i warzywa oraz przetwory mleczne w roku szkolnym 2020/2021. Również od dzisiaj w zakładce Świetlica szkolna znajdziecie aktualny jadłospis naszej stołówki szkolnej :)

Szanowni Rodzice uczniów klas I – V

Bardzo proszę o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych w związku z udziałem Państwa dzieci
w „Programie dla szkół” (owoce i warzywa oraz przetwory mleczne) w roku szkolnym 2020/2021.  Jednocześnie proszę
o wyrażenie bądź nie wyrażenie zgody na udział dziecka w tym programie, która będzie dostarczona przez dzieci w tym tygodniu. Nie dotyczy to uczniów klas pierwszych, ponieważ rodzice podpisywali zgodę na zebraniu klasowym.
Zgoda - owoce i warzywa

Magdalena Karmelita

Poniżej aktualny jadłospis na bieżący tydzień nauki, a cotygodniowo nowy znajdziecie w zakładce "Świetlica szkolna" :)

Publikacja artykułu: wtorek, 29 września 2020r.. Liczba wyświetleń: 1 030.