Turniej strzelecki

We wtorek 5 kwietnia w Zespole Szkół Rolniczych w Prudniku odbył się "Turniej strzelecki" dedykowany dla szkół podstawowych w których nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze zajmując III miejsce.

I miejsce 284pkt SP Moszczanka

II miejsce 272 pkt SP Biedrzychowice

III miejsce 261 pkt SP Lubrza

Celem imprezy było popularyzowanie wśród młodzieży szkół podstawowych idei klas wojskowych jako oferty edukacyjnej, a także kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich. Ponadto propagowanie wśród młodzieży sprawności fizycznej, zdrowego stylu życia i rozwijania zainteresowań oraz umiejętności obronnych w zakresie: strzelania z broni pneumatycznej, broni laserowej.

Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Kubik, Szymon Zubrzycki i Mateusz Synowczyński oraz Ula Rogowska, Natalia Piechota i Wiktoria Lis.

Dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy naszym uczniom udanego występu.

Publikacja artykułu: środa, 6 kwietnia 2022r.. Liczba wyświetleń: 512.