Laboratorium przyszłości

Szkoła Podstawowa w Lubrzy bierze udział w projekcie Laboratoria Przyszłości. Dzięki otrzymanemu wsparciu, wszyscy uczniowie naszej szkoły będą mogli korzystać z nowoczesnych narzędzi i technologii wspierających edukację.

„Laboratoria przyszłości” - Wsparcie na realizację inwestycyjnych zadań jednostek samorządu terytorialnego polegających na rozwijaniu szkolnej infrastruktury.

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Publikacja artykułu: środa, 31 sierpnia 2022r.. Liczba wyświetleń: 524.