Akademia Bezpiecznego Puchatka 2022

Jak co roku nasz szkoła wzięła udział w AKADEMII BEZPIECZNEGO PUCHATKA- edycja XIII. W projekcie wzięli udział nasi najmniejsi uczniowie, czyli klasa Ia oraz Ib. Koordynatorem programu była pani pedagog Dorota Partyczna.

Aby zrealizować program pierwszoklasiści musieli wziąć udział w zajęciach, które składały się z pięciu bloków tematycznych (bezpieczeństwo w domu, w szkole, na drodze, w Internecie i w relacjach z rówieśnikami) oraz wypełnić Wielki Test Bezpieczeństwa online. Wszyscy uczniowie zdali test pozytywnie i otrzymali wspaniałe dyplomy, które zostały rozdane podczas zakończenia roku szkolnego, natomiast szkole został przyznany Certyfikat potwierdzający udział w XIII-tej edycji programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka w roku szkolnym 2021/2022.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Publikacja artykułu: piątek, 24 czerwca 2022r.. Liczba wyświetleń: 395.