Powiatowe zawody w Dwa ognie

Świetnie spisali się nasi uczniowie w powiatowych zawodach w Dwa Ognie rozgrywanych w Łączniku

W turnieju rozgrywanym w czwartek 16 listopada zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców udział wzieły 3 szkoły:

SP Łącznik

SP1 Głogówek

SP Lubrza

Nasi chłopcy zaprezentowali się wzorowo i zasłużenie zajęli pierwsze miejsce uzyskując awans do półfinału wojewódzkiego.

Dziewczęta również spisały się bardzo dobrze, jednak wystarczyło to do zajęcie drugiego miejsca.

Skład reprezentacji chłopców: Adrian Żegleń, Dominik Moskal, Radek Hul, Antek Gąsior, Kuba Łuczyszyn, Wiktor Karpiński, Janek Kaps, Kuba Kasprzyszak i Jeremiasz Żukliński.

Skład reprezentacji dziewcząt: Julia Kunka, Hania Fabianowicz, Amelka Ciesielka, Amelka Enzinger, Oliwia Zięba, Lena Sedlaczek, Laura Wloka, Julia Wójcik i Magda Owsiak.

Opiekunowie: Wiesław Kasprzyszyn i Kamil Lubaszka

Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy powodzenia chłopcom w kolejnym etapie!

Publikacja artykułu: piątek, 17 listopada 2023r.. Liczba wyświetleń: 115.