Pasowanie na czytelnika

W dniu 23 kwietnia 2024r. kiedy obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki - w Bibliotece Szkolnej odbyło się Pasowanie na czytelnika

Klasy Ia i Ib zostały wprowadzone w poczet czytelników Szkoły Podstawowej w Lubrzy.

Podczas spotkania pierwszaki wykazały się wiedzą na temat właściwego zachowania się, wypożyczania książek z biblioteki. Rozwiązywały łamigłówki, szarady i rebusy wykonując zadania ukryte w różnych miejscach szkoły, by w finalnym zadaniu odkryć ukryty w starej skrzyni skarb - czyli książki. Po uroczystym pasowaniu na pamiątkę tego spotkania uczniowie otrzymali książki J. Bednarek „Córka antykwariusza” oraz pamiątkowe dyplomy. Mamy nadzieję, że od tej pory każdy pierwszak będzie często odwiedzał bibliotekę i czerpał dużo satysfakcji i przyjemności z czytanych książek.

Publikacja artykułu: sobota, 27 kwietnia 2024r.. Liczba wyświetleń: 47.