Dzień Sportu w klasach IV-VIII

Również klasy IV-VIII miały dużo atrakcji podczas środowego Dnia Sportu. Uczniowie rywalizowali w turnieju "minisiatkówki jednoosobowej" który trzeba podkreślić stał na bardzo wysokim poziomie oraz w "Wesołym sześcioboju.

Dzieci miały również do wykonania kilka konkurencji w ramach "Wesołego sześcioboju" :

- rzuty do kosza
strzały do bramki
strzały z łuku
rzut frisbee na odległość
rzut do celu
skoki na skakance

Wszyscy świetnie się bawili, a na najlepszych zarówno w turnieju siatkówki, jak i w ramach wesołego sześcioboju czekały dyplomy oraz dekoracja na podium.

Na koniec dnia tradycyjnie rozegraliśmy siatkarskie spotkanie nauczyciele kontra uczniowie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy aktywnie spędzili czas w sportowej atmosferze oraz licznym nauczycielom zaangażowanym w organizację, szczególnie tym z wychowania fizycznego.

Publikacja artykułu: sobota, 1 czerwca 2024r.. Liczba wyświetleń: 61.