Sukces naszej uczennicy

Z wielką przyjemnością informujemy o sukcesie naszej uczennicy. Aurelia Jurek - zdobyła brąz w walkach indywidualnych podczas Mistrzostw Walii w Taekwon-do.

960 zawodników z 7 krajów walczyło na 22 matach na Mistrzostwach Walii w Taekwon-do, w tym dwie uczennice naszej szkoły i jednocześnie zawodniczki Narodowej Kadry Polski Aurelia Jurek oraz Emilia Mirga należące do Taekwon-Do OKSW Rafał Wilk

Dziewczyny wróciły bogatsze o nowe doświadczenia i zmotywowane do wytężonej pracy, by móc pokazać się z dobrej strony w kolejnych startach.

Cardiff/ Paryż/ Disneyland

Kadrowiczki zgodnie z hasłem ,,Ucz się świata z Taekwon-do” oprócz startu w zawodach miały okazję popłynąć promem i zobaczyć zjawiskowe, brytyjskie klify o poranku w pobliżu portu Dover, a w drodze powrotnej podziwiać panoramę Paryża z wieży Eiffla oraz w nagrodę za trudy walki spędzić szalony dzień w Disneylandzie pod Paryżem.

Gratulujemy wytrwałości i trzymamy kciuki w kolejnych zawodach :)

#ptfdream

Publikacja artykułu: poniedziałek, 10 czerwca 2024r.. Liczba wyświetleń: 89.