Finał wojewódzki w lekkiej atletyce

Kolejny fantastyczny występ naszych sportowców! Tym razem nasi uczniowie rywalizowali na stadionie lekkoatletycznym w Opolu w Finale Wojewódzkim LZS Szkół Wiejskich i spisali się znakomicie

Naszą szkołę reprezentowało 9-cioro uczniów. Każdy spisał się bardzo dobrze, a aż 6-ciu udało się wywalczyć medale.

Zosia Kubik zdobyła złoty medal w skoku wzwyż z wynikiem 135 cm

Hania Gąsior spisała się znakomicie w pchnięciu kulą zdobywając srebrny medal z wynikiem 8,99 m

Filip Ryznar wywalczył aż dwa medale srebro w rzucie piłeczką palantową (51,50 m) i trzecie miejsce w pchnięciu kulą (7,83 m)

Michał Dudek z wynikiem 5,15 m zajął drugie miejsce w soku w dal

Kamil Isczyński świetnie spisał się w biegu na 500 m i wywalczył drugie miejsce (1,24.49)

Oliwia Szkudlarek wywalczyła brązowy medal w prestiżowej konkurencji - biegu na 100 m (14,69 s)

Wysokie lokaty zajęli również:

Dominika Świrad - 5 miejsce w rzucie piłeczką palantową (32,50 m)

Kuba Steciura - 5 miejsce w skoku wzwyż (130 cm)

GRATULUJEMY!!!

Publikacja artykułu: środa, 12 czerwca 2024r.. Liczba wyświetleń: 60.