Świetny występ Adriana

Dzisiaj czworo naszych uczniów wystąpiło w zawodach "Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie" na stadionie w Opolu

Przeprowadzone zostały one w formule dwuboju lekkoatletycznego składające się z jednej konkurencji biegowej (60m, 300m, 600m) oraz jednej technicznej (skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową) dla dzieci z roczników 2013-2014.

Naszą szkołę reprezentowali: Julia Wójcik, Monika Pasternak, Adrian Żegleń i Dominik Moskal.

Wszyscy wspaniale się spisali, jednak najlepiej wypadł Adrian, który w dwuboju składającym się z biegu na 60m i skoku wzwyż zajął 2 miejsce uzyskując przez to awans na Ogólnopolski Finał, który zostanie przeprowadzony 10 listopada w Spale.

Warto dodać, że od niedawna Adrian jest również członkiem sekcji lekkoatletycznej pod czujnym okiem Pana Stefana Osiewacz.

Gratulujemy wszystkim naszym młodym lekkoatletom udanego występu!

Publikacja artykułu: środa, 11 września 2024r.. Liczba wyświetleń: 14.