SAMORZĄD UCZNIOWSKI SP W LUBRZY W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Początkiem października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/23.

Przewodniczący: MICHAŁ BEŁZIUK kl. VIIIb

Zastępca przewodniczącego: KATARZYNA KULIŃSKA kl. VIIIb

Protokolant i łącznik: DOMINIK KUNKA kl.VIb

Gratulujemy!!!

Obraz: Samorząd Uczniowski 2022/23

Samorząd Uczniowski 2022/23

Inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023

Dzień Chłopaka 2022

Z okazji Dnia Chłopaka w naszej szkole dziewczynki Samorządu Uczniowskiego przygotowały dla swoich kolegów drobne słodkie upominki.

Każdy chłopak otrzymał także bon – nagrodę do wykorzystania w trudnych szkolnych sytuacjach.

Tradycyjnie wszystkie dziewczyny, wybierały najsympatyczniejszego chłopaka w szkole. Głosy zostały podliczone, a Super chłopakiem roku szkolnego 2022/2023 został:

klasach I-III : Kuba Kasprzyszak

klasach IV-VI: Mateusz Hombek

klasach VII-VIII: Michał Bełziuk

Andrzejki 2022 (29.11.2022r.)

Wróżby i zabawy andrzejkowe zawitały 29 listopada do naszej szkoły :)

Mikołajki 2022 (06.12.2022r.)

6 grudnia szkołę odwiedził Mikołaj. Okazało się, że wszystkie dzieci były grzeczne w tym roku :)

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok ;)

Zabawa karnawałowa 2023

W środę 8 lutego dzisiejszym w naszej szkole jest bardzo tanecznie! Zapraszamy na fotorelację z porannej zabawy karnawałowej klas I-III oraz wieczornej klas starszych

Zabawę rewelacyjnie prowadzili bracia z "Duetu Niebanalnego".

Walentynki 2023

Z okazji Święta Zakochanych Samorząd Uczniowski zorganizował przed feriami pocztę walentynkową. Było co roznosić, gdyż większość uczniów otrzymała karteczkę z miłym słowem :)

Wybory na "Super dziewczynę"

Przed świętem Kobiet wszyscy chłopcy naszej szkoły w tajnym głosowaniu wybierali „Super dziewczynę” roku szkolnego 2022/23

Po podliczeniu wszystkich zebranych głosów okazało się, że dziewczynką która jest wyjątkowa, fantastyczna, niesamowita, najfajniejsza, najmilsza, najsympatyczniejsza, najweselsza, po prostu najwspanialsza to:

W kategorii klas I-III Lena Stefan

W kategorii klas IV-VI Aurelia Jurek

W kategorii klas VII-VIII Monika Piorunkiewicz

Dzień bez plecaka

W poniedziałek 20 marca dzieci i ich rodzice wykazali się nie małą pomysłowością przy okazji "DNIA BEZ PLECAKA" :)

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy aktywnie uczestniczyli w naszej zabawie i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Szkolny konkurs "Mam Talent" (13.06.2023)

13 czerwca odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu "Mam Talent" Uczniowie zaprezentowali swoje uzdolnienia wokalne, taneczne, instrumentalne, sportowe, recytatorskie i manualne.
Organizatorem była nasza niezastąpiona Pani bibliotekarka Ewa Lenartowicz.