• tel./fax. 77 437 62 07

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2016/2017

  • 09. 02. 2017r.  Głogówek

Powiatowe Mistrzostwa  w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców - Gimnazjum 

Wyniki:

Dziewczęta I miejsce w składzie:

1. Turke Linda

2. Nowak Patrycja

3. Zemlik Agnieszka

4. Pabis Wiktoria

5. Pawłowska Liliana

6. Bartoszewska Aleksandra

7. Kuchta Aleksandra

8. Zelasko Karolina

9. Janicka Emilia

10. Menzler Wiktoria

11.Łukasik Agnieszka

12. Tyrpuła Julia

 Chłopcy II miejsce w składzie:

1. Muzyka Mateusz

2. Demkowicz Kacper

3. Kiebzak Jakub

4. Piorunkiewicz Tomasz

5. Otte Jakub

6. Hubner Jakub

7. Pintak Miłosz

8. Kwinta Jakub

9. Dudek Dawid

10. Baracz Kacper

11. Jeleń Michał

12. Gallus Karol

  • 31. 01. 2017r. 

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w drużynowym i indywidualnym tenisie stołowym w Prudniku.  

 

Wyniki:

Dziewczęta:

I miejsce Rewucka Dominika, Dziallek Wanessa

 Chłopcy:

I miejsce Ryń Dawid, Rogowski Michał

  • 25. 01. 2017r.

Powiatowe Mistrzostwa Gimnazjum w indywidualnym tenisie stołowym - Prudnik 
Wyniki:

Dziewczęta:

I miejsce - Zemlik Agnieszka

II miejsce - Turke Linda

Chłopcy:

I miejsce - Demkowicz Kacper

II miejsce - Muzyka Mateusz

III miejsce - Pyziak Miłosz

IV miejsce - Baracz Kacper

  • 19. 01. 2017r.

Powiatowe Zawody "Mały Olimpijczyk" Szkół Podstawowych w Białej.

Dziewczęta i chłopcy zajeli II miejsca.

Gminne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym SP

  • 05. 01. 2017r.

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły - Gimnazjum.

Wyniki:

Dziewczęta:

I miejsce - Linda Turke

II miejsce - Agnieszka Gaura

III miejsce - Emilia Janicka

Chłopcy:

I miejsce - Mateusz Muzyka

II miejsce - Miłosz Pyziak

III miejsce - Kacper Baracz

 

Galeria: Gminny Turniej Tenisa Stołowego- Gimnazjum

  • 0. 12. 2016r.

Powiatowy Turniej sportowo-obronny pod hasłem "Mikołajkowy - Strzał w 10" Gimnazjum.

 

Drużyna Chłopców zajęła  III miejsce.  Zawody odbyły się w Liceum II w Prudniku.

 

Skład drużyny:

 

1. Jakub Hubner

2. Mateusz Muzyka

3. Dawid Dudek

4. Michał Jeleń

5. Jakub Kołodziejczyk

6. Jakub Świczewski

Halowa piłka nożna

  • 25. 10. 2016 r. 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców Szkoły Podstawowej.

Chłopcy I miejsce w składzie:

1. Figura Kewin

2. Gallus Mateusz

3. Hombek Filip

4. Krukar Dawid

5. Kuchta Patryk

6. Pabis Wiktor

7. Piechota Jakub

8. Ratajski Seweryn

9. Rogowski Michał

10. Ryń Dawid

"Dziewczęta  " - II miejsce w składzie:

 

1. Jaskólska Zuzanna

2. Dziallek Wanessa

3. Rewucka Dominika

4. Smoleń Julia

5. Hakman Wiktoria

6. Klose Emilia

7. Kirnicka Kinga

8. Jasinowska Monika

9. Jakubek Patrycja

10. Burmistrz Amelia

  • 06. 10. 2016 r. - Lasocice

Wojewódzkie Mistrzostwa  w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

1. Mateusz Muzyka - III miejsce

2. Patrycja Nowak - XXI miejsce

3. Aneta Gajda - XXXVIII miejsce

 

Galeria: Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

  • 22. 09. 2016 r.  Prudnik 

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

 

Szkoła Podstawowa:

 

1. Jaskólska Zuzanna - V miejsce

2. Smoleń Julia - VII miejsce

3. Krukar Dawid - XI miejsce

4. Kuchta Patryk - XIX miejsce

Gimnazjum:

1. Muzyka Mateusz - I miejsce

2. Bartoszewska Aleksandra - II miejsce

3. Gajda Aneta - III miejsce

4. Giza Weronika - IV miejsce

5. Kuliszczak Aleksandra - IV miejsce

6. Nowak Patrycja - IV miejsce

7. Hubner Jakub - V miejsce

8. Rygiel Kacper VII miejsce

9. Baracz Kacper - VII miejsce

10. Pawłowska Liliana - VIII

11. Jeleń Michał - X miejsce

 

  • 10. 09. 2016 r. 

III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt organizowany przez Stowarzyszenie "Tigers".

Skład drużyny:

1. Zelasko Karolina

2. Pabis Wiktoria

3. Tyrpuła Julia

4. Zemlik Agnieszka

5. Turke Linda

6. Kuchta Aleksandra

7. Nowak Patrycja

8. Pawłowska Liliana

9. Bartoszewska Aleksandra

Turniej Tigers

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Lubrzy 2019 ©