• tel./fax. 77 437 62 07

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

TURNIEJ O PUCHAR TYMBARKU DZIEWCZĄT ? II MIEJSCE

1.    Rogowska Urszula

2.    Piechota Natalia

3.    Jeleń Emilia

4.    Jakubek Natalia

5.    Jakubek Patrycja

6.    Burmistrz Amelia

7.    Hanusiak Wiktoria

8.    Ułan Amelia

9.    Lis Wiktoria

10.   Macioł Paulina

  TURNIEJ O PUCHAR TYMBARKU CHŁOPCÓW ? III MIEJSCE

1.    Jaskólski Szymon

2.    Krukar Dawid

3.    Piechota Bartek

4.    Bieniek Grzegorz

5.    Ryń Dawid

6.    Michalec Filip

7.    Figura Kewin

8.    Piechota Kacper

9.    Klemensiewicz Mateusz

TURNIEJ O PUCHAR TYMBARKU CHŁOPCÓW U10- II MIEJSCE

1.    Schuster Marcel

2.    Kubik Dawid

3.    Wojdyła kacper

4.    Dudek Marcin

5.    Jeleń kacper

6.    Tyrpuła Miłosz

7.    Pikul Michał

Gminne Mistrzostwa w Halową Piłkę Nożną dziewczyn w Lubrzy- II MIEJSCE

   Dziewczęta                                          Chłopcy

1.    Łukasik Agnieszka                           1. Piechota Jakub

2.    Kowalczyk Zuzanna                         2. Gallus Mateusz

3.    Chrzanowska Julia                           3. Rogowski Michał

4.    Wloka Daria                                     4. Kuchta Patryk

5.    Jaskólska Zuzanna                          5. Krukar Dawid

6.    Stanek Adrianna                              6. Gallus Karol

7.    Rewucka Dominika                          7. Jeleń Michał

8.    Smoleń Julia                                    8. Dudek Dawid

9.    Dziallek Wanessa                            9. Rygiel Kacper

10.Lis Julia                                          10. Twardowski Damian

                                                        11.  Kwinta Jakub

Powiatowe Mistrzostwa w Halową Piłkę Nożną w Głogówku- III miejsce

                      dziewczęta                                               chłopcy

1.    Nowak Partycja                                                    1. Zalewski Paweł

2.    Kalisz Martyna                                                      2. Surmacz Dawid

3.    Pudelik Weronika                                                  3. Kuliński Dawid

4.    Zemlik Agnieszka                                                  4. Baracz Maciej

5.    Kuchta Aleksandra                                                5. Pilch Dawid

6.    Mazur Wiktoria                                                      6. Łój Daniel

7.    Hoppe Jessika                                                      7. Ziemba Kamil

8.    Sajuns Ewelina                                                     8. Onufrejów Kacper

9.    Rewucka Agnieszka                                             9. Kiebzak Jakub

                                                                                 10. Świczewski Daniel

             

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ GIMNAZJUM O PUCHAR PRZECHODNI DYREKTORA SZKOŁY

 

            CHŁOPCY                                                  DZIEWCZĘTA

            I MIEJSCE                                                           I MIEJSCE

        Zalewski  Paweł                                             Türke Linda

        Łój           Daniel                                             Nowak Patrycje

       Świczewski Daniel                                          Pudelik Weronika

 

           II MIEJSCE                                                   II MIEJSCE

Baracz  Kacper                                            Zelsko Karolina

Hübner Jakub                                              Taradaj Wiktoria

Pintak Miłosz                                                Kuchta Aleksandra

                                                       

III MIEJSCE                                                III MIEJSCE

Kaliciński                                                     Zioła Wiktoria

Kiebzak Jakub                                            Hoppe Jessika

Demkowicz Kacper                                     Sajuns Ewelina

 

 

TURNIEJ INDYWIDUALNY TENISA STOŁOWEGO

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW GIMNAZJUM O PUCHAR PRZECHODNI

DYREKTORA SZKOŁY

 

I MIEJSCE: Zalewski Paweł                                 Zemlik Agnieszka

II MIEJSCE: Świczewski Daniel                           Türke Linda

III MIEJSCE: Baracz Maciej                                      Gaura Agnieszka

IV MIEJSCE: Sokołowski Rafał

 

TURNIEJ INDYWIDUALNY TENISA STOŁOWEGO

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KLAS IV- VI O PUCHAR PRZECHODNI

DYREKTORA SZKOŁY

 

            KLASA IV                          KLASA V                                      KLASA VI

I MIEJSCE: ---------               Michał Rogowski                      Agnieszka Łukasik

II MIEJSCE:---------               Dawid Ryń                                Elżbieta Kowalczyk

III MIEJSCE: -------                Dominika Rewucka                  Damian Twardowski

IV MIEJSCE: Filip Hombek       Wanessa Dziallek                   ---------------------------

V MIEJSCE:  Amelia Talaga     ------------------------                   Karol Gallus

VI MIEJSCE:  Kinga Kirnicka  

                       Mateusz Gallus

 

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA INDYWIDUALNE

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W TENISIE STOŁOWYM

 

          CHŁOPCY:                                                 DZIEWCZĘTA:

I MIEJSCE: Sokołowski Rafał                          Zemlik Agnieszka

II MIEJSCE: Świczewski Daniel                       Türke Linda

II MIEJSCE: Zalewski Paweł                            Gaura Agnieszka

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA DRUŻYNOWE

 DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W TENISIE STOŁOWYM GIMNAZJUM

 

 

    CHŁOPCY I MIEJSCE:                                   DZIEWCZĘTA I MIEJSCE: Sokołowski Rafał                                                     Zemlik Agnieszka

Świczewski Daniel                                                   Türke Linda

Zalewski Paweł                                                        Gaura Agnieszka

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA INDYWIDUALNE

 DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W TENISIE STOŁOWYM SZKOŁA PODSTAWOWA

 

 

II MIEJSCE: Michał Rogowski                                   Agnieszka Łukasik

III MIEJSCE: Dawid Ryń                                           Elżbieta Kowalczyk

 

 

 

MAŁY OLIMPIJCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA- II MIEJSCE

DZIEWCZYNY I CHŁOPCY

1.    Gallus Mateusz

2.    Hombek Filip

3.    Jopek Jakub

4.    Klemensiewicz Mateusz

5.    Piechota Jakub

6.    Ratajski Seweryn

7.    Jeleń Kacper

8.    Pikul Michał

9.    Tyrpuła Miłosz

10.Kirnicka Kinga

11.Świczewska Martyne

12.Talaga Amelia

13.Buczek Maja

14.Jakubek Natalia

15.Jakubek Patrycja

16.Ułan Amelia

17.Piechota Natalia

18.Jeleń Emilia

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK LZS W MINI PIŁCE SIATKOWEJ

      III MIEJSCE- CHŁOPCY

      IV MIEJSCE- DZIEWCZYNY

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK LZS W PIŁKĘ SIATKOWĄ GIMNAZJUM

 

V MIEJSCE DZIEWCZYNY:                                         I MIEJSCE CHŁOPCY:

1.    Türke Linda                                                         1. Zalewski Paweł

2.    Ratajska Emilia                                                   2. Surmacz Dawid

3.    Pabis  Wiktoria                                                    3. Kuliński Dawid

4.    Zelasko Karolina                                                 4. Baracz Maciej

5.    Zioła Wiktoria                                                      5. Pintak Miłosz

6.    Mazur Wiktoria                                                    6. Łój Daniel

7.    Hoppe Jessika                                                     7. Ziemba Kamil

8.    Sajuns Ewelina                                                    8. Baracz Kacper

9.    Zemlik Agnieszka                                                 9. Kiebzak Jakub

10.Giza Weronika                                                    10. Świczewski Daniel

11.Kraszewska Sara                                                11. Bartoszewski Kamil

12.Taradaj Wiktoria                                                  12. Demkowicz Kacper

 

 

FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK LZS W PIŁKĘ SIATKOWĄ GIMNAZJUM

CHŁOPCÓW- III MIEJSCE

1.    Zalewski  Paweł

2.    Łój  Daniel

3.    Ziemba  Kamil

4.    Baracz  Maciej

5.    Bartoszewski  Kamil

6.    Świczewski  Daniel

7.    Kiebzak  Jakub

8.    Surmacz  Dawid

9.    Demkowicz  Kacper

10.Pintak  Miłosz

11.Baracz  Kacper

 

 

 

 

PRUDNICKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ ? II MIEJSCE

 

1.    Zalewski  Paweł

2.    Łój  Daniel

3.    Ziemba  Kamil

4.    Baracz  Maciej

5.    Bartoszewski  Kamil

6.    Świczewski  Daniel

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU 

SZKOŁA PODSTAWOWA- PRUDNIK

 

I MIEJSCE- Jeleń Michał

II MIEJSCE- Talaga Amelia

 

 

                                       POWIATOWE MISTRZOSTWA W PIŁCE SIATKOWEJ 

GIMNAZJUM

 

II MIEJSCE DZIEWCZĘTA:                                           I MIEJSCE CHŁOPCY

 

1.    Türke Linda                                                         1. Zalewski Paweł

2.    Ratajska Emilia                                                   2. Surmacz Dawid

3.    Pabis  Wiktoria                                                    3. Kuliński Dawid

4.    Zelasko Karolina                                                 4. Baracz Maciej

5.    Zioła Wiktoria                                                      5. Pintak Miłosz

6.    Nowak Patrycja                                                   6. Łój Daniel

7.    Hoppe Jessika                                                     7. Ziemba Kamil

8.    Sajuns Ewelina                                                    8. Baracz Kacper

9.    Zemlik Agnieszka                                                 9. Kiebzak Jakub

10.Tyrpuła Julia                                                       10. Świczewski Daniel

11.Kuchta Aleksandra                                             11. Bartoszewski Kamil

                                                                           12. Demkowicz Kacper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJ  GIMNAZJUM

 

III MIEJSCE DZIEWCZĘTA                                               I CHŁOPCY:

 

1.    Türke Linda                                                        

2.    Nowak Patrycja                                                   1. Surmacz Dawid

3.    Pabis  Wiktoria                                                    3. Kuliński Dawid

4.    Gaura Agnieszka                                                 4. Baracz Maciej

5.    Mazur  Wiktoria                                                    5. Pintak Miłosz

6.    Kalisz Martyna                                                     6. Ziemba Kamil

7.    Hoppe Jessika                                                     7. Demkowicz Kacper

8.    Sajuns Ewelina                                                    8. Pilch Dawid

9.    Zemlik Agnieszka                                               

10.Kuchta Aleksandra                                            

 

 

POWIATOWE ZAWODY W CZWÓRBOJU CHŁOPCÓW- II miejsce

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

1.    Kacper Jeleń

2.    Jakub Piechota

3.    Michał Rogowski

4.    Dawid Krukar

5.    Dawid Dudek

6.    Kacper Rygiel

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATOWE W LA - Gimnazjum

 

I miejsce ? Julia Tyrpuła ? skok w dal

I miejsce ? Dawid Surmacz ? skok w dal

III miejsce ? Patrycja Nowak ? 1000m

III miejsce ? Adrian Sobek ? 1000m

III miejsce ? Emilia Ratajska ? 100m

III miejsce ? sztafeta 4X100m w składzie:

Julia Tyrpuła, Weronika Giza, Emilia Ratajska, Patrycja Nowak

 

 

 

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATOWE W LA ? SP

 

1000m ? II miejsce - Piechota Jakub

Skok w dal ? III miejsce ? Kowalczyk Elżbieta

Kula ? III miejsce ? Regińczuk Dominika

 

POWIATOWE ZAWODY PŁYWACKIE

 

I miejsce ? sztafeta pływacka chłopców:

                  Zalewski Paweł

                  Jakub Świczewski

                  Baracz Maciej

             

Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Lubrzy 2019 ©