• tel./fax. 77 437 62 07

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

"SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT SP I GIMNAZJUM

2 miejsce ? Szkoła Podstawowa

Golińska Wiktoria

Pudelik Weronika

Chrzanowska Julia

Kowalczyk Elżbieta

Smoleń Julia

Kalisz Martyna

Jaskólska Zuzanna

Rewucka Dominika

 

2 miejsce ? Gimnazjum

Sobek Emilia

Rewucka Agnieszka

Zelasko Karolina

Brutanek Natalia

Ratajska Emilia

Rewucka Angelika

Sajuns Ewelina

Giza Weronika

Starzec Julia

Hadryś Katarzyna

 

SZTAFETOWE POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW SP I GIMNAZJUM

2 miejsce ? Szkoła Podstawowa

Krukar Dawid

Jeleń Michał

Rygiel Kacper

Dudek Dawid

Hombek Filip

Piechota Kuba

Białek Eryk

Ryń Dawid

 

2 miejsce- Gimnazjum

Sobek Adrian

Kaliciński Kacper

Baracz Maciej

Łój Daniel

Gul Przemysław

Talaga Kamil

Baracz Szymon

Surmacz Dawid

Kuliński Dawid

Pilch Dawid

 

 

TURNIEJ O PUCHAR TYMBARKU ? U 12

4 miejsce- Szkoła Podstawowa, dziewczęta

Chrzanowska Julia

Kowalczyk Elżbieta

Wloka Daria

Dziallek Wanessa

Rewucka Dominika

Jaskólska Zuzanna

Stanek Adrianna

Regińczuk Dominika

Smoleń Julia

 

3 miejsce ? Szkoła Podstawowa, chłopcy

Rogowski Michał

Twardowski Damian

Jeleń Michał

Krukar Dawid

Dudek Dawid

Figura Kevin

Jaskólski Szymon

Ryń Dawid

Bienek Grzegorz

Gallus Karol

Maćków Dawid

 

TURNIEJ O PUCHAR TYMBARKU ? U 10

3 miejsce - Szkoła Podstawowa

Kirnicka Kinga

Hakman Wiktoria

Mazur Weronika

Jakubek Natalia

Jakubek Patrycja

Burmistrz Amelia

Ułan Amelia

Piorunkiewicz  Aleksandra

Macioł Paulina

 

DWA  OGNIE

3 miejsce ? Szkoła Podstawowa

Jaskólski Szymon

Ryń Dawid

Kuchta Patryk

Krukar Dawid

Piechota Kacper

Figura Kevin

Rogowski Michał

Bienek Grzegorz

Rewucki Nikodem

Dziallek Wanessa

Regińczuk Dominika

Stanek Ada

Jaskólska Zuzanna

Kasprzyszyn Weronika

Smoleń Julia

Lis Julia

Juszczak Maja

Adamczyk Kinga

Rewucka Dominika

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA W PIŁCE HALOWEJ- CHŁOPCY GIMNAZJUM

 3 miejsce

Talaga Kamil

Gul Przemysław

Zalewski Paweł

Baracz Szymon

Baracz Maciej

Kuliński Dawid

Surmacz Dawid

Ziemba Kamil

Sobczak Jakub

Świczewski Daniel

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA W PIŁCE HALOWEJ- DZIEWCZAT I CHŁOPCÓW - SZKOŁA PODSTAWOWA

2 miejsce

Jeleń Michał

Galus Karol

Kwinta Kuba

Dudek Dawid

Rygiel Kacper

Rogowski Michał

Ryń Dawid

Kuchta Patryk

Twardowski Damian

Piechota Kuba

Kalisz Martyna

Turke Linda

Golińska Wiktoria

Skrobała Magda

Pudelik Weronika

Chrzanowska Julia

Kowalczyk Elżbieta

Łukasik Agnieszka

 

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA W ROZGRYWKACH INDYWIDUALNYCH TENISA STOŁOWEGO SP

DZIEWCZĘTA

II miejsce - Linda Turke

IV miejsce - Weronika Pudelik

CHŁOPCY

IV miejsce - Rogowski Michał

GIMNAZJUM

CHŁOPCY

I miejsce - Gul Przemysław

II miejsce - Zalewski Paweł

DZIEWCZĘTA

II miejsce - Brutanek Natalia

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA W PIŁCE SIATKOWEJ GIMNAZJUM

II miejsce - dziewczęta

1. Lazar Paulina

2. Rewucka Agnieszka

3. Demkowicz Nikola

4. Brutanek Natalia

5. Hoppe Jesika

6. Zioła Wiktoria

7. Pabis Wiktoria

8. Zelasko Karolina

9. Sobek Emilia

10. Polak Karolina

 

I miejsce- chłopcy

1. Gul Przemysław

2. Talaga Kamil

3. Baracz Szymon

4. Sobczak Jakub

5. Zalewski Paweł

6. Baracz Maciej

7. Łój Daniel

8. Surmacz Dawid

9. Ziemba Kamil

 

WOJEWÓDZKI FINAŁ MISTRZOSTW W TENISIE STOŁOWYM  GIMNAZJUM

Gul Przemysław-XXXm.                        Brutanek Natalia-XVIII m. 

Zalewski Paweł-XXXIm.

 

GMINNE MISTRZOSTWA W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW -  SZKOŁA PODSTAWOWA

Dziewczyny II miejsce                          Chłopcy II miejsce

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK LZS W PIŁKĘ SIATKOWĄ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT - GIMNAZJUM

Chłopcy II miejsce    

1. Gul Przemysław

2. Zalewski Paweł

3. Łój  Daniel

4. Talaga Kamil

5. Baracz Szymon

6. Baracz Maciej

7. Sobczak Jakub

 

Dziewczyny II miejsce

1. Demkowicz Nikola

2. Sobek Emilka

3. Lazar Paulina

4. Rewucka Agnieszka

5. Brunek Natalia

6. Hoppe Jessika

7. Zioła Wiktoria

8. Pabis Wiktoria

9. Zelasko Karolina

10. Ratajska Emilia

11. Polak Karolina

 

PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE IGRZYSK LZS W MINI PIŁKE SIATKOWĄ -  SZKOŁA PODSTAWOWA

 

Dziewczyny IV miejsce                             Chłopcy IV miejsce

1. Türke Linda                                        1. Jeleń Michał

2. Łukasik Agnieszka                                2. Gallus Karol

3. Golińska Wiktoria                                3. Kwinta Kuba

4. Kalisz Martyna                                     4. Dudek Dawid

5. Pudelik Weronika                                5. Twardowski Damian

6. Kowalczyk Elżbieta                               6. Rogowski Michał

7. Wloka Daria                                         7. Krukar Dawid

8. Chrzanowska Julia                               8. Kuchta Patryk

9. Skrobała Magda

10. Starzec Karolina

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI W TENISIE STOŁOWYM

 

1.     Türke Linda ? VIII miejsce

 

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW - GIMNAZJUM

Chłopcy III  miejsce

1. Gul Przemysław

2. Talaga Kamil

3. Baracz Szymon

4. Sobczak Jakub

5. Baracz Maciej

6. Łój Daniel

7. Zalewski Paweł

 

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA W DRUZYNOWYM TENISIE STOŁOWYM ? GIMNAZJUM

DZIEWCZETA  - II miejsce                                              CHŁOPCY ? II miejsce

1.     Brutanek Natalia                                                   1. Gul Przemysław

2.     Rewucka Agnieszka                                               2. Zalewski Paweł

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU ? SP

1.      Wiktoria Golińska ? III miejsce, styl grzbietowy

2.      Amelia Talaga ? II miejsce, styl dowolny

3.      Michał Jeleń ? II miejsce, styl grzbietowy

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU- GIMNAZJUM

I miejsce - TALAGA KAMIL- styl dowolny

I miejsce ? TALAGA kAMIL ? styl klasyczny

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Lubrzy 2019 ©