• tel./fax. 77 437 62 07

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Powiatowe zawody w czwórboju chłopców i dziewcząt

II miejsce dziewcząt:                           II miejsce chłopców:

Tyrpuła Julia                                          -Jeleń Michał

Wojdyła Kasia                                       -Pilch Dawid

Golińska Wiktoria                                -Sobek Adrian

Flaka Karolina                                       -Rogowski Michał

Kalisz Martyna                                     -Ryń Dawid

Pudelik Weronika                                -Strykowski Michał

 

 

 

Powiatowe zawody w pływaniu chłopców Gimnazjum:

Talaga Kamil  I miejsce styl klasyczny

                         I miejsce styl dowolny

                         I miejsce styl grzbietowy

Bartoszewski Łukasz II miejsce styl klasyczny

                                  II miejsce styl dowolny

Sztafeta 10x 50 m I miejsce

-Talaga Kamil

-Bartoszewski Łukasz

-Sobczak Jakub

-Baracz Szymon

-Gul Przemek

-Baracz Maciej

-Michalec Jakub

-Bartoszewski Kamil

-Pintak Kuba

-Surmacz Dawid

 

 

 

Powiatowe zawody w Pływaniu SP:

Golińska Wiktoria                    I miejsce styl grzbietowy

Michał Jeleń                            II miejsce styl grzbietowy

Tomasz Piorunkiewicz             III miejsce klasyczny

Paweł Kwinta                         VII miejsce styl klasyczny

Wloka Daria                           VI styl grzbietowy

Łukasik Agnieszka                  V miejsce styl dowolny

Kowalczyk Zuzia                    VI miejsce styl klasyczny

Kwinta Jakub                         VII miejsce styl dowolny

Gallus Karol                           VII miejsce styl dowolny

Talaga Amelia                         III miejsce styl dowolny

 

 

 

Powiatowe Zawody w Piłce nożnej wT-ku

IV miejsce:

Borysiuk Dominika

Srębacz Justyna

Wicher Beata

Brutanek Natalia

Sobek Emilia

Maćków Aleksandra

Rewucka Agnieszka

Mielnik Marta

Hoppe Jessica

Sajuns Ewelina

 

 

 

Gminne Mistrzostwa w Mini Piłkę Nożną SP

Chłopcy I  miejsce:                         Dziewczęta II miejsce:

-Pilch Dawid                                     -Kalisz Martyna

-Czerwiński Dawid                          -Türke Linda

-Zaborowski Mateusz                    -Tyrpuła Julia

-Sobek Adrian                                 -Wojdyła Kasia

-Strykowski Michał                        -Kuchta Ola

-Otte Kuba                                      -Pabis Wiktoria

-Rogowski Michał                          -Flaka Karolina

-Kuchta Patryk                               

 

 

 

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców Gimnazjum:

IV miejsce

Mazur Patryk

Surmiński Daniel

Gul Przemek

Kosubek Łukasz

Baracz Szymon

Zalewski Paweł

Talaga Kamil

Trzaska Szymon

Gach Marcin

 

 

 

Powiatowe Biegi Przełajowe - Gimnazjum:

- Dominika Borysiuk       2 miejsce           

- Justyna  Srębacz          3 miejsce         

- Natalia Brutanek           2 miejsce

- Karolina Flaka                 10 miejsce

- Kamil Talaga                    2 miejsce

- Daniel Surmiński          4 miejsce

- Paweł Zalewski            9 miejsce

- Daniel Łój                         10 miejsce

- Marcin Gach                    9 miejsce

 

 

Powiatowe Indywidualne Biegi  Przełajowe - Szkoła Podstawowe:

- Michał Jeleń                   14 miejsce

- Adrian Sobek                 9 miejsce

- Dawid Pilch                     1 miejsce

- Weronika Pudelik         4 miejsce

- Linda Türke                     10 miejsce

- Kasia Hadryś                 14 miejsce

 

Finał Wojewódzki Indywidualnych Biegów Przełajowych:

- Kamil Talaga          33 miejsce

- Dawid Pilch            27 miejsce

 

Gminne Zawody w Piłkę Halową  dziewcząt i chłopców SP:

I miejsce chłopcy 

- Dawid Pilch

- Karol Galu

- Dawid Czerwiński

- Mateusz Gallus

- Mateusz Zaborowski 

- Adrian Sobek

- Jakub Kwinta

- Patryk Kuchta

- Michał Rogowski

- Michał Strykowski

- Michał Jeleń

 

II miejsce dziewczyny

- Martyna Kalisz

- Linda Türke

- Weronika Kurek

- Wiktoria Pabis

- Marzena Srębacz

- Julia Tyrpuła

- Kasia Wojdyła

- Karolina Flaka

- Wiktoria Taradaj

- Ola Kuchta

 

Powiatowe Mistrzostwa w Halową Piłkę Nożną chłopców - Gimnazjum:

III miejsce

- Patryk Mazur

- Kuba Pintak

- Daniel Surmiński

- Łukasz Kosubek

- Szymon Trzaska

- Przemek Gul

- Szymon Baracz             

- Paweł Zalewski

- Kamil Talaga

- Łukasz Bartoszewski

 

 

Dwa Ognie Szkoła Podstawowa:

III miejsce chłopcy

- Karol Gallus

- Kuba Kwinta

- Damian Twardowski

- Dawid Maćków

- Mateusz Gallus

- Kuba Piechota

- Filip Hombek

- Dawid Ryś

- Patryk Kuchta

- Dawid Krukar

 

III miejsce dziewczyny:

- Daria Wloka

- Agnieszka Łukasik

- Julia Chrzanowska

- Elżbieta Kowalczyk

- Wanessa Dziallek

- Dominika Regińczuk

- Julia Sitek

- Zuzia Jaskólska

- Julia Lis

- Dominika Rewucka

 

Powiatowe Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej chłopców PS: 

IV miejsce

- Dawid Pilch

- Karol Gallus

-Dawid Czerwiński

-Mateusz Zaborowski

-Mateusz Gallus

-Adrian Sobek

-Michał Strykowski

-Michał Rogowski

-Michał Jeleń

-Kuchta Patryk

-Kuba Otte

 

 Indywidualne Powiatowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Gimnazjum

Przemysław Gul - II miejsce

Kosubek Łukasz - III miejsce

Zalewski Paweł - V miejsce

Pyziak Wiktoria - I miejsce

Maćków Aleksandra - II miejsce

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI MISTRZOSTW W TENISIE STOŁOWYM SP

Linda Tüerke

Powiatowe Zawody Piłki Siatkowej dziewcząt:
III miejsce

- Maćków Aleksandra
- Wicher Beata
- Srębacz Justyna
- Seńków Lidia

- Sobek Emilia

- Mielnik Marta

- Rewucka Agnieszka

- Demkowicz Nikola

- Brutanek Natalia

 

 

Powiatowe Zawody Piłki Siatkowej chłopców:

 I miejsce

- Gul Przemysław
- Mazur Patryk

- Baracz Maciej

- Bartoszewski Łukasz

- Pintak Jakub

- Kosubek Łukasz

-Trzaska Szymon

- Surmiński Daniel

- Zalewski Paweł

- Baracz Szymon

- Talaga Kamil

 

 

Gminne Zawody w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców:

 I miejsce

- Zaborowski Mateusz

- Pilch Dawid

- Demkowicz Kacper

- Otte Kuba

- Kwinta Paweł

- Czerwiński Dawid

- Strykowski Michał

- Piorunkiewicz Tomek

- Sobek Adrian

 

- Julia Tyrpuła

- Kasia Wojdyła

- Türke Linda

- Pabis Wiktoria

- Kurek Weronika

- Kuchta Ola

- Taradaj Wiktoria

- Srębacz Marzena

- Kalisz Martyna

 

 

Wojewódzkie Igrzyska Szkół Wiejskich w Piłce Siatkowej ?

II miejsce

 

- Maćków Aleksandra

- Wicher Beata

- Srębacz Justyna

- Borysiuk Dominika

- Sobek Emilia

- Brutanek Natalia
- Mielnik Marta 
- Demkowicz Nikola

- Rewucka Agnieszka

- Lazar Paulina

 

Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców

III miejsce

 

- Zalewski Paweł

- Gul Przemysław

- Sobek Emilia

- Brutanek Natalia

 

Wojewódzkie Igrzyska LZS w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt SP

Miejsce IV

 

- Tyrpuła Julia

- Wojdyła Katarzyna

- Kurek Weronika

- Pabis Wiktoria

- Türke Linda

- Kuchta Aleksandra

- Taradaj Wiktoria

- Flaka Karolina

- Kalisz Martyna

- Skrobała Magdalena

 

 

Półfinały Wojewódzkich Igrzysk LZS w Piłce Siatkowej chłopców Gimnazjum

 

- Mazur Patryk

- Pintak Kuba
- Gul Przemek

- Surmiński Daniel

- Trzaska Szymon
- Kosubek Łukasz

- Bartoszewski Łukasz
- Baracz Maciek

- Zalewski Paweł

- Talaga Kamil
- Baracz Szymon
- Sobczak Kuba

 

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar dyr. ZSŻŚ i Starosty pow. Kędz.

- Pintak Kuba
- Bartoszewski Łukasz

- Surmiński Daniel

- Trzaska Szymon
- Kosubek Łukasz
- Baracz Maciek
- Baracz Szymon
- Sobczak Kuba

- Suchiński Damian

 

Powiatowe Mistrzostwa w Mini Piłkę Siatkową chłopców i dziewcząt

- Pilch Dawid
- Demkowicz Kacper

- Otte Kuba

- Zaborowski Mateusz

- Kwinta Paweł

- Piorunkiewicz Tomek

- Strykowski Michał

- Czerwiński Dawid

- Sobek Adrian

- Wojdyła Katarzyna

- Wiktoria Pabis

- Turke Linda

- Kurek Weronika

- Skrobała Magdalena
- Kuchta Ola
- Flaka Karolina

- Srębacz Marzena

- Taradaj Wiktoria

 

 

Wojewódzkie Mistrzostwa w Piłkę Siatkową chłopców

-Mazur Patryk

-Pintak Kuba

-Bartoszewski Łukasz

-Gul Przemek

-Surmiński Daniel

-Trzaska Szymon

-Kosubek Łukasz

-Baracz Maciek

-Zalewski Paweł

-Talaga Kamil

-Baracz Szymon

-Sobczak Kuba

-Suchiński Damian

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Lubrzy 2019 ©