• Biuletyn Informacji Publicznej
  • tel./fax. 77 437 62 07

Uczniowie wzorowi w roku szkolnym 2018/2019

Prezentujemy uczniów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 wykazali się nienaganną postawą i osiągnęli najwyższe wyniki w nauczaniu, czyli tak zwany "czerwony pasek"

Klasa I

  • Cieślik Zuzanna
  • Czarnul Veronika
  • Fabianowicz Szymon
  • Falińska Jagoda
  • Gąsior Hanna
  • Gołębiowska Marta
  • Maciuch Maja
  • Olszowski Szymon
  • Pasternak Magdalena
  • Purzycka Magdalena
  • Rogowski Michał
  • Szepelawy Piotr
  • Świrad Dominika
  • Wysiecki Jacek
  • Żabska Natalia

    Obraz:

Klasa IIa

  • Głownia Jakub
  • Hombek Mateusz
  • Jeleń Maciej
  • Nowak Weronika
  • Winnik Aleksandra

    Obraz:

Klasa IIb

  • Bienek Maja
  • Cieślik Igor
  • Jeziorowska Olga
  • Dudek Szymon
  • Krachel Amelia
  • Kubik Zofia
  • Onufrejów Alessia
  • Sławek Wojciech

    Obraz:

Klasa IVa

  • Ciesielski Leon
  • Kamisz Emilia
  • Surmiak Michał
  • Purzycki Grzegorz
  • Jurek Oliwia
  • Onufrejów Maja
  • Giza Szymon

    Obraz:

Klasa IVb

  • Bełziuk Michał
  • Kwinta Natalia
  • Mika Victoria
  • Piorunkiewicz Monika
  • Piętoń Natalia
  • Surmiak Aurelia
  • Kulińska Katarzyna

    Obraz:

Klasa Va

  • Rogowska Urszula
  • Piechota Natalia
  • Goretzko Emilia
  • Pasternak Marek
  • Feret Hanna
  • Kubik Dawid
  • Jeleń Emilia
  • Mucha Aleksandra
  • Karmelita Dominika
  • Lis Wiktoria

    Obraz:

Klasa Vb

  • Hanusiak Julia
  • Jeziorowski Mateusz
  • Kusber Amelia
  • Regińczuk Daria
  • Malec Bartosz
  • Łój Przemysław
  • Synowczyński Mateusz
  • Tlałka Kacper
  • Kuliński Bartosz

    Obraz:

Klasa VI

  • Wójs Amelia
  • Tyrpuła Miłosz
  • Jakubek Patrycja
  • Jakubek Natalia
  • Kołodziejczyk Maja
  • Piorunkiewicz Aleksandra
  • Nowak Karolina
  • Macioł Paulina
  • Dusza Zuzanna
  • Hanusiak Wiktoria

    Obraz:

Klasa VII

  • Talaga Amelia
  • Iżyk Milena
  • Synowczyński Dominik
  • Hombek Filip
  • Piechota Jakub

    Obraz:

Klasa VIIIa

  • Dziallek Wanessa
  • Kasprzyszyn Weronika
  • Stanek Adrianna
  • Tchórzewski Szymon

    Obraz:

Klasa VIIIb

  • Adamczyk Kinga
  • Michalec Filip
  • Piechota Bartosz
  • Regińczuk Dominika
  • Rogowski Michał

    Obraz:

Klasa III Gimnazjum

  • Pawłowska Liliana
  • Łukasik Agnieszka
  • Muzyka Mateusz
  • Strap Dominik

    Obraz:

     

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Lubrzy 2020 ©