Bezpieczne wakacje 2024

Jak co roku odbyło się w naszej szkole spotkanie poświęcone bezpieczeństwu podczas wakacji. W tym roku uczniów odwiedziła Mł. Asp. Monika Łyko i przeprowadziła z uczniami klas I-VIII pogadankę nt. Bezpiecznych wakacji. Szczegółowo omówiła zagrożenia jakie mogą czyhać na nich nad wodą, w lesie i górach, w ruchu drogowym oraz w domu.

Po wspólnej części na sali pozostali uczniowie klas IV-VIII, z którymi p. Łyko porozmawiała nt. bezpieczeństwa w Internecie, a w szczególności nt. zawierania niebezpiecznych w nim znajomości.. Poinformowała dzieci co powinno ich zaniepokoić i na co muszą zwracać szczególnie uwagę.

Omówiła też bezpieczne sposoby spędzania wolnego czasu oraz przypomniała o noszeniu odblasków wieczorami.

Dziękujemy za ciekawe zajęcia i całoroczną współpracę z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Prudniku.

Policja Prudnik

Publikacja artykułu: czwartek, 20 czerwca 2024r.. Liczba wyświetleń: 21.